کالاهای صنعتی

کالاهای صنعتی

کالاهای صنعتی

کالای صنعتی عموماً به محصولات یا موادی اطلاق می گردد که توسط واحدهایی با فناوری پیچیده جهت کاربردهای خاص در صنایع مرتبط تولید می گردند و عموماً یک روند ثابت را تا رسیدن به محصول نهایی طی می نمایند و کاربرد این کالا ها در صنعت است که این پسوند را به نامشان افزوده است.
شرکت لوتوس شیمی فلات ماد علاوه بر فعالیت در سایر زمینه ها (مواد شیمیایی، مشتقات نفتی، محصولات و نهادهای کشاورزی و محصولات معدنی) به عنوان مواد اولیه برخی صنایع داخلی و با هدف توسعه تجارت تلاش دارد تا با فروش و صادرات، کالاهای تولیدی برخی از بهترین تولید کنندگان داخلی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال و با ایمان به این باور که ما می توانیم، در راه یاری رساندن به شکوفایی بخشی از این صنایع گام بردارد.
صنایع هدف لوتوس شیمی فلات ماد عموماً واحد های صنعتی پر تیراژ و مادر هستند، مانند صنایع ذوب فلزات، MDF، سیمان و …. که قطعاً می توان این صنایع را به عنوان واحد های خون رسان صنعت ساخت و ساز معرفی نمود که، بخش عمده تجارت داخلی ما را تشکیل میدهند و مستقیماً با کیفیت زندگس ما در ارتباط هستند.
البته لازم به ذکر است که در شرایط کنونی و در منطقه ما رقبای سرسختی و جود دارند که به راحتی قادر هستند که این بازار را مورد هدف قرار دهند، که امید است با تیز هوشی مسئولین و واحد های تولید کننده بتوانیم سهم منطقی و رو به رشدی را از بازارهای موجود در کشور های همسایه ( افغانستان، عراق، سوریه و …) را با صادرات محصولات باکیفیت ایرانی به میهن عزیزمان اختصاص دهیم.