شرکت لوتوس شیمی فلات ماد با 6 سال تجربه درزمینه تأمین و فروش مشتقات نفتی، محصولات پتروشیمی، معدنی، کشاورزی، صنعتی و فروش محصولات واحد های تولیدی داخلی، ترانزیت کالا و… رسماً فعالیت خود را در غالب شرکت لوتوس شیمی فلات ماد آغاز نمود و فعالیتهای خود را بصورت کاملاً حرفه ای دنبال می نماید. ما در مجموعه  لوتوس شیمی فلات ماد بنابر نیاز به افزایش سهم خود در تجارت از بازار منطقه ای و گسترش تجارت در صنایع نفت و مشتقات نفتی و با هدف توسعه تجارت در قالب یک شرکت خصوصی متشکل از کادر مجرب،خلاق و حرفه ای  فعالیت خود را شروع کرده است، که در مدت زمان فعالیت خود توانسته سهم منطقی از بازار داخلی و منطقه ای را کسب کند.تبدیل شدن به یک شرکت توانمند در زمینه صادرات، کالاهای باکیفیت تولید واحدهای داخلی در غالب اقتصاد مقاومتی از اولویتهای این شرکت است و تلاش مینماییم تا سهم خود و کشور عزیزمان را در در تجارت منطقه ای با یاری شما عزیزان افزایش دهیم.

شرکت لوتوس شیمی فلات ماد یکی از فعالترین شرکتهای خصوصی در امر صادرات و ترانزیت محصولات تولیدی مجتمع های پالایشگاهی و پتروشیمی ایران، ترکمنستان، ازبکستان، عراق و …. می باشد.

حضور مستمر در بازارهای داخلی و منطقه ای و ارائه خدمات برتر به مشتریان را می توان به عنوان یکی از دلایل ارتباط پیوسته مشتریان با این مجموعه دانست.

توانمندی شرکت لوتوس شیمی فلات ماد در زمینه بازاریابی و فروش محصولات شرکتهای داخلی در بازار منطقه ای و احیای بازارهای از دست رفته توسط این مجموعه با ارائه کالاهای باکیفیت تولید کنندگان و مجتمع های معتبر از دیگر عوامل ایجاد اطمینان و ارتباط مستمر خریداران و فروشندگان داخلی و خارجی با این مجموعه دانست.

ما درعرصه فعالیتهای خود صمیمانه دست تمام کسانی را که جهت اعتلای کشور عزیزمان ایران تلاش و کوشش می نمایند را می فشاریم و ایمان داریم با تلاش و صداقت میتوان مرتفع ترین قلل را هم میتوان فتح نمود.

شرکت لوتوس شیمی فلات ماد با استفاده از روشهای نوین در بازرگانی و در راستای توسعه تجارت درمنطقه و با هدف دسترسی به بازارهای نوین و احیای بازارهای از دست رفته در راستای ارائه خدمات متمایز به تجار گرامی، بخصوص در امور بازاریابی و فروش و تامین کالا در نظر دارد با استفاده از نیروهای متخصص، مجرب، صادق و متعهد و روشهای نوین و به روز بازرگانی خدمات تمایزی را در زمینه های بازاریابی، فروش، تأمین، گسترش تجارت، کالا، حمل و نقل و حتی امورگمرکی در اختیار مشتریان خود قراردهد.
شرکت لوتوس شیمی فلات ماد در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با هدف افزایش سهم کالا های ایرانی از بازار منطقه با کمک به افزایش صادرات کالاهای باکیفیت ایرانی دوشادوش تولید کنندگان داخلی این عزیزان را در نیل به اهدافشان بخصوص در زمینه صادرات و عرضه محصولاتشان در بازارهای منطقه ای و جهانی یاری و همراهی مینماید.
با لوتوس شیمی فلات ماد جهانی شدن دور از دسترس نیست، تخصص ما رشد و اعتلای شماست.

شفافیت

بی شک همه ما اعتقاد داریم که شفافیت بخش کلیدی و ارزشمند ترین بخش تجارت است و شرکت لوتوس شیمی فلات ماد بشدت بر این اصل پایبند است.

کیفیت

بر ما فرض است که کیفیت در تجارت عبارت است از ارائه خدمات مناسب در راستای تحقق خواسته های مشتری که نه فقط یک مزیت رقابتی بلکه یک امر انکار ناپذیر است.

مشتری مداری

شرکت لوتوس شیمی فلات ماد اساس تجارت خود را بر مبنای تکریم مشتریان خود استوار نموده است و بر این اساس با درک و شناخت نیازهای مشتریان و همسو با نیازهای آنان خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه می نماید.

مسئولیت پذیری

اعتبار و خوشنامی شرکت لوتوس شیمی فلا ماد بر اساس مسئولیت پذیری و با قبال مشتریان خلق شده است و این مجموععه همواره جهت نیل به این هدف در قبال مسئولیت خود متعهد است.

این مجموعه با مهیا نمودن شبکه گسترده خرید و فروش محصولات پتروشیمی، پالایشگاهی، معدنی، کشاورزی و صنعتی در کشور و منطقه و همچنین با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و زبده توانسته است جایگاه مناسب و رو به رشدی را در حوزهای بالا دستی و پایین دستی صنایع در کشور به خود اختصاص دهد.

  • استفاده از سرمایه های خرد و کلان در راستای رونق بازرگانی
  • افزایش رونق اقتصادی در میهن عزیزمان در راستای سند چشم انداز 1400.
  • تجارت مستمر با کشورهای همسایه و عرضه و فروش محصولات آنها در منطقه.
  • ایجاد و خلق ثروت از طریق بازرگانی اعم از صادرات، ترانزیت وحتی واردات کالا.
  • استفاده از توان و تخصص بومی در راستای ارز آوری بیشتر و گسترش تجارت در کشور و منطقه.
  • احیای بازارهای از دست رفته و کشف و استفاده از فرصتهای جدید در راستای افزایش صادرات کشور.
  • تشویق واحد های صنعتی و تولیدکنندگان داخلی با فروش محصولات باکیفیتشان در بازارهای منطقه ای و جهانی.
  • جذب و هدایت سرمایه های خارجی در راستای افزایش توان شرکتهای خصوصی داخلی و کارافرینان میهن عزیزمان.
  • آموزش نیروهای متخصص متعهد و کارآمد در راستای اهداف و چشم انداز و ارزشهای شرکت لوتوس شیمی فلات ماد.
مجموعه لوتوس شیمی فلات ماد در تلاش است تا در راستای توسعه تجارت منطقه ای و بین المللی، با استفاده از نیروهای متخصص و خلاق با استفاده از توانمندیهای داخلی در زمینه های تولید و حمل و نقل، جهت تأمین درخواستهای مشتریان داخلی و خارجی و کاهش ریسک و افزایش أمنیت در تجارت، مسیری مطمئن در تجارت داخلی و منطقه ای باشیم.